Půjčky bez rizika.cz

Půjčka bez rizika

Půjčka bez úroků

I když to v dnešní době zní poněkud neuvěřiteně, na finančním trhu lze najít i půjčky bez úroků. Půjčka bez úroků se nevyskytuje zase tak často, protože se bankám a investorům nevyplácí tak jako půjčka s určitou úrokovou sazbou.

Kromě nabídky půjček bez úroků od úzkého okruhu seriózních společností se ale objevují i pochybné nabídky, a to zpravidla od soukromých investorů.

Náš tip: Půjčky bez doložení příjmu jsou tady pro ty, kteří mají nízký příjem nebo svůj příjem nemůžou prokázat.

Půjčka bez úroků prostřednictvím kreditní karty

Půjčka bez úroků se týká i kreditní karty. Zaplacením z kreditní karty si v podstatě bereme půjčku a začíná nám běžet tzv. bezúročné období. Když v toto období půjčku splatíme, neplatíme žádné úroky. Pokud však částku včas nesplatíme, čekají nás úroky a případně další sankce.

Půjčka bez úroků, kterou si vezmeme prostřednictvím kreditní karty, se ale nevztahuje na příliš velkou sumu peněz.

Půjčka bez úroků – pozor na podvody

Půjčka bez úroků může být někdy pouze podvodnou nabídkou, takže by zájemci o tento produkt měli být velmi ostražití. Jestliže se s nabídkou „půjčka bez úroků“ setkáte v běžném inzerátu (kupříkladu na internetu), v drtivé většině případů se nejedná o „čistou hru“.

Pozor na poplatky místo úroků

Vždyť podstatou půjček je právě zisk z úroku. Pokud není úrok dán, tak se výnos pro věřitele objeví v nějaké jiné formě, což si lidé hned nemusí uvědomit. Neexistence úroku tak může být kompenzována vysokými poplatky, sazbou RPSN apod. Úrok v tomto případě pouze získá jakýsi krycí název, ale peníze vždy zaplatíte.


Hlavní menu:


Všechna práva vyhrazena © 2011 Půjčky-bez-rizika.cz